
Bijzondere bedingen in vastgoedcontracten
Krijg een goed inzicht in de bedingen zodat je deze in je eigen praktijk kan toepassen
Met Permanent Actueel voor Verhuurd Vastgoed ben je continu op de hoogte van alle zaken die relevant zijn als belegger, beheerder of adviseur in de vastgoedpraktijk. Wij volgen alle ontwikkelingen voor jou op de voet zodat je niets mist wat belangrijk is voor jouw praktijk.
Leren wanneer het jou uitkomt!
Je krijgt met dit membership toegang tot onze online kennisbank. Daarop kun je leerinterventies (video's, learning bites, artikelen, nota's) vinden die betrekking hebben op alle aspecten die belangrijk zijn bij het beleggen in vastgoed. Loop je dus tegen een vraag aan; zoek het op in de kennisbank. dit kan middels de zoekfunctie of door te scrollen en categorieën te selecteren. In deze video laten we je zien wat je kunt verwachten en hoe het werkt.
Permanent Actueel nader uitgelegd:
Op ons online platform (waarop je 24/7 kunt inloggen) komt elke 2 weken een update met inhoudelijk diepgaande content over een actueel onderwerp in de vastgoedbranche. Dit kan een artikel zijn, of bijvoorbeeld een video of praktijkvoorbeeld. Na het lezen/ kijken van deze update krijg je 3 tot 5 vragen die je moet beantwoorden. Hiermee toon je aan dat je de update hebt voltooid. Indien je een PE verplichting hebt, kun je dit membership hier ook voor inzetten voor 6 PE punten per jaar. Dit programma is geaccrediteerd door Stichting MKB financiering, NIRV, NBA en RB. Zit jouw brancheorganisatie er niet bij? Neem dan contact met ons op, dan kijken we of het mogelijk is om een accreditatie aan te vragen.
Voordelen
Houd je kennis aantoonbaar up-to-date op een effectieve en tijdbesparende manier. Alle onderwerpen waar jij in je werk mee te maken krijgt, kun je eenvoudig in je online leeromgeving tot je nemen.
Ben je werkzaam in de zakelijke financieringspraktijk? Dan is Permanent Actueel Finance onmisbaar voor jou.
Studiebelasting Frequentie |
± 15 minuten per nieuwsbericht 2 nieuwsberichten per maand |
Vorm |
Digitaal |
Looptijd |
12 maanden |
Oefenvragen |
3 tot 5 per nieuwsbericht |
Soort oefenvragen |
Multiple choice |
Beschikbaarheid nieuwsberichten |
Onbeperkt |
Extra's |
Verdiepende video's en verdiepende specials |
Gerelateerde Blog items:
Succesvolle samenwerking met vastgoed belang
Credion start met Permanent Actueel
Nieuwe vastgoedfinanciers actief
Sneak preview update woningmarkt
Voorproefje: Permanent Actueel Commercieel Vastgoed
Voorproefje; Permanent Actueel Finance
Voorbeelden:
31 december 2023 | 00:00 - 00:00 |
De totale investering voor een membership van 12 maanden Permanent Actueel is €349,-. Je ontvangt hier 6 PE punten voor.
* Ben je lid van Vastgoedbelang, dan ontvang je een korting van €25,-.
* Neem je zowel Permanent Actueel Finance als Permanent Actueel Vastgoed af, dan betaal je slechts €590,- per jaar.
Wil je geheel vrijblijvend Permanent Actueel uitproberen? Neem dan een proefabonnement voor 3 maanden voor maar €75,-.
De trainingen van FOI zijn vrijgesteld van BTW.
In de week voorafgaand aan de start van het programma ontvang je de factuur. Deze wordt digitaal verstuurd. Indien er afwijkende factuurgegevens zijn kun je dit doorgeven bij je aanmelding.