De internet-browser die je gebruikt wordt niet langer ondersteund

Dit betekent o.a. dat je geen diensten kunt bestellen. Start met een andere browser of neem contact op met onze klantenservice. Browsers die we aanraden zijn Chrome, Edge, Firefox of Brave.

Publicatie

16 december 2021

Uitslag tot winactie

Dit mooie cadeau t.w.v. bijna € 500,- gaat naar Gert Timmermans. Hij is opgegeven door Ernest Schraven. Gert, van harte gefeliciteerd, we nemen vandaag contact met je op! Voor Ernest staat er ook een leuk cadeau op hem te wachten.

Goed voorbereid het nieuwe jaar in

Wil jij ook goed voorbereid het nieuwe jaar in? Start dan sterk en begin 2022 met een helder opleidingsplan. Misschien wil je juist in deze laatste dagen van het jaar nog dat mooie webinar, die ene masterclass of het PE-voordeelpakket volgen. Of je kijkt eens rustig rond bij de opleidingen die we aanbieden. Nieuw is overigens het webinar Leren lezen van het loonstrookje, want dat blijkt in de praktijk nog best lastig te zijn. Of kies voor één van onderstaande opleidingen:

Dit zeggen zij die je voor gingen

We horen van onze cursisten terug dat het soms best lastig kan zijn om de juiste opleider te selecteren. En dat begrijpen we: er is immers veel aanbod online en de ene website ziet er nog mooier uit dan de andere. Dat is ook de reden dat we onze cursisten zélf regelmatig aan het woord laten. Dat zijn de échte verhalen, vol met tips, ervaringen en andere praktijkzaken. We delen ze, juist in deze laatste maand van het jaar graag met je. Heb je vragen of wil je even overleggen? Neem dan, 100% vrijblijvend, contact met onze opleidingscoördinator Diana Schellekens op. Je bereikt haar rechtstreeks op 085 273 58 69 of via info@learncare.nl. En nu? Snel naar de eerlijke verhalen van onze cursisten. Veel leesplezier!

Imke Henrikx

Imke Hendrikx, De Opruimjuf

‘Perfectie? Daar moeten we met z’n allen vanaf’

Lees hier verder
Dennis Elzer

Dennis Elzer, ABN Amro

‘Mijn beeld van het vak budgetcoach bleek nogal romantisch’

Lees hier verder
Ellen Offermans

Ellen Offermans, zelfstandig ondernemer

‘De MemoTrainer zorgde ervoor dat ik de stof razendsnel kende’

Lees hier verder